הזמנת בלון גז יכולה להיות תהליך פשוט, במיוחד אם אתה יודע איך להשתמש באינטרנט. ראשית, בחר את המדינה שלך. משם, תצטרכו לספק את מספר תעודת הזהות של LPG, המפיץ או מספר הצרכן, ופרטים נוספים. תצטרך גם לספק כתובת דוא "ל תקפה ומספר טלפון נייד. תוכל להירשם באינטרנט ולקבל הצילינדר שלך בתוך כמה דקות.

אחרי שאתה יצרת חשבון, אתה יכול לבחור איפה אתה רוצה לקבל את מיכל הדלק. סוחר הדלק המקומי שלך או קלנהייט עשוי להעביר את הבלון לביתך, כך שתרצה למצוא חנות מקוונת שבה תוכל לשלם בכרטיס חיוב או בכרטיס אשראי. אתה צריך להזמין לפחות שבועיים קדימה ולהימנע הזמנת הבור שלך יותר מפעם אחת בשבוע.

ברגע שיש לך את מספר החשבון שלך, בחר היכן ברצונך לקבל את בלון הגז החדש שלך. להזמנות משלוח הביתה, אנא צור קשר עם סוחר הגז המקומי שלך. אתה יכול למצוא את מספר החשבון שלך בחשבונית הקודמת שלך. אם אתה מזמין עסק, תצטרך לציין היכן ברצונך להעביר את הצילינדר, ולבחור אם אתה רוצה משלוח לביתך או לעסק שלך.

ברגע שהחלטת על מיקום, תצטרך לבחור שיטת תשלום. בהתאם למקום מגוריך, יש לך אפשרות לשלם בכרטיס אשראי או בכרטיס חיוב או בתשלום מקוון באמצעות כרטיס חיוב/אשראי. אם אתה מזמין משלוח הביתה, תצטרך לספק מספר טלפון. אחרת, תצטרך לשלוח את הבלון חזרה לביתך או לעסק שלך ולחכות שהשירות יגיע.

יש הרבה ספקים שיכולים לספק בלונים. אם אתה מזמין לעסקים, אתה יכול לבחור ספק המבוסס על המיקום. חברת הגז תחליט איזה סוג של משלוח אתה צריך. הלקוחות בדרך כלל צריכים בלון שמחזיק בערך ליטר אחד של דלק. הלקוחות יכולים לבחור לשלוח בלון לעסק שלהם במחיר שונה.

למלא טופס מקוון לבקש בלוןגז זה קל. לאחר מילוי הטופס, תוכל לבחור אילו ספקים הכי קרובים אליך. לאחר שבחרת ספק, באפשרותך לבחור את סוג הגז שברצונך להשתמש בו לבישול או למטרות אחרות. ברגע שבחרת ספק, תצטרך לשלם דמי משלוח.

לאחר הגדרת הצרכים שלך, בחר ספק המספק לאזור שלך. האפליקציה אמורה להקל על הזמנת צינור גז באינטרנט. זה צריך לאפשר לך לבחור את סוג הגז והגודל ולתת לאפליקציה לטפל במנוחה. אתה צריך גם להיות מסוגל לבחור מתי אתה רוצה את הצילינדר מועבר. ברגע שבחרת ספק, אתה יכול לשלם דרך האפליקציה באמצעות כרטיס אשראי או חיוב.

ברגע שבחרת ספק, אתה יכול להתחיל בתהליך של הזמנת בלון גז בחיפה באינטרנט. רוב סוחרי הדלק יעבירו בלון לביתך או לעסק שלך, תלוי במיקום שלך. אתה יכול להזמין בלון גז באינטרנט עם המידע על החשבונית האחרונה שלך. אתה יכול גם לשלם באינטרנט עם הטלפון הנייד שלך אם אתה מעדיף. ברגע שיש לך הזמנה, אתה יכול מעקב על המשלוח.

אתה יכול לבקש בלון גז באינטרנט אם אתה גר באזור עם סוחרי גז מקומיים. אתה יכול גם לקרוא לחברה לעזרה. אם אתה מעדיף, אתה יכול להשתמש באתר כדי להזמין בלון גז מסוחר גז מקומי. אתה יכול גם להזמין טבעת מראש מסוכנות גז קמעונאית. אתה יכול לשלם עבור הטבעת שלך עם חיוב או כרטיס אשראי ברוב המקרים.

באפשרותך לבחור את התאריך והשעה המועדפים עליך, ואז תוכל לבחור מתי תרצה לקבל את מיכל הדלק שלך. רוב קמעונאי הגז יביאו בלון בצורת טבעת ביום עסקים אחד, כך שתוכל להזמין את שלך בביטחון. אם אתה גר באזור קטן, אתה יכול גם להזמין בלון גדול, אבל אל תשכח לבדוק את זמני המסירה לפני הרכישה. אתה צריך לספק כתובת משלוח ומידע חשבון תרשים כאשר אתה שם את ההזמנה שלך.