אף ־ על ־ פי שזה לא נראה ברור מאליו, עיצוב המשרד הנכון יכול לחולל שינוי גדול בפריון העובדים ובבריאותם. משרדים מעוצבים היטב יעודדו עובדים מאושרים ובריאים יותר, מה שיגביר את התפוקה. בנוסף לשיפור רווחת העובדים, המשרד הטוב ביותר מעצב את התרבות של החברה. למרות שכל משרד שונה, יש תכונות מסוימות שיכולות לשפר את סביבת העבודה. בנוסף לסביבת עבודה נוחה, העיצוב הנכון יכול להציג את הערכים של החברה.

הרמן מילר יצר עיצוב משרדים בשנת 1964. זהו אחד העיצובים המשרדיים החדשניים ביותר. תפיסה מהפכנית זו חוללה מהפכה במקום העבודה על ידי התמקדות יותר בתנועה. לדוגמא, לשולחן הסטנד-אפ היה משטח נע שאיפשר לעובדים לעבוד איפה שהם רוצים מבלי להקריב את הנוחות שלהם. חברות רבות אימצו במהירות את העיצוב החדשני הזה וממשיכות להשתמש בו כיום. גמישותו אפשרה לעובדים לעזוב את עבודתם עד למחרת ועדיין להיות מועילים.

יש חברות היוצרות משרדים המשקפים את אישיותם של העובדים שלהן. המשרדים של גוגל מודרניים ופתוחים. החברה מודאגת לגבי רווחתם והומור של עובדיה. חדר הישיבות מעוצב בצורת דירה ישנה בניו יורק. הספרייה מעוטרת בדמויות של מלחמת הכוכבים ובעיצוב בסגנון ויקטוריאני. גוגל מציעה קטנועים שמקלים על העובדים לעקוף את המתחם אם אין להם זמן ללכת. אמזון פתחה משרדים דמויי יער גשם בסיאטל בשנת 2018, בשנת 2018. החלל מלא באור טבעי ובנופים של האוקיינוס השקט.

מה לשקול כאשר מעצבים משרדים?

כאשר אתה מעצב משרד חדש, שקול את העדפותיו של העובד שלך. שקול את העדפותיהם. האם המשרד משקף את אישיותם? יש הרבה דברים לשקול. הדבר הראשון שצריך לזכור הוא כמה פרודוקטיבי המרחב. ודא שזה מואר היטב וחופשי מבלגן. עיצוב טוב יכול לעודד עובדים לעבוד קשה יותר וביעילות רבה יותר. יש לשקול את צרכי העובדים שלך. גורמים אלה צריכים להיות משתקפים בעיצוב המשרד שלך.

ברבים מהעיצובים המשרדיים הטובים ביותר יש הרבה אור טבעי. אור טבעי גורם למקום העבודה להרגיש גדול ונוח יותר. זה גם טוב לבריאות הנפש של העובדים. זה הופך את מקום העבודה ליותר מהנה. העיצובים המשרדיים הטובים ביותר מדגישים עד כמה חשוב להשאיר את העובדים מאושרים ובריאים. תוכל לעזור לעובדיך להשיג את מטרותיהם ולהגביר את התפוקה על ־ ידי כך שתספק להם כיסאות נוחים, רהיטים ארגונומיים ונופים יפים. שילוב גורמים אלה יעזור לך להשיג את מטרותיך ולהגביר את שביעות הרצון מהעבודה.

ישנן אפשרויות רבות לעיצובים משרדיים. כמה מהדוגמאות הפופולריות ביותר כוללות את אלה שנוצרו על ידי הרמן מילר. לעתים קרובות, העיצובים המשרדיים הטובים ביותר יגרמו לך להרגיש בנוח, והמקום הכי נוח לעבוד בו הוא המקום שאתה אוהב. העיצוב המשרדי הנכון ישפר את איכות עבודתך. יש כמה דברים שאתה צריך לשקול. מקום עבודה בריא הוא אחד שמספק סביבה בטוחה לעובדים. סביבה בריאה חשובה לפריון ולהצלחה של החברה.

חלק מהעיצובים המשרדיים הטובים ביותר יתוכננו כדי לאפשר שפע של אור טבעי. לא רק שזה גורם למרחב להרגיש גדול ונוח יותר, גם אור השמש משפר את בריאותך הנפשית. זה לא רק ערכת הצבעים שקובעת – סוג של רהיטים ונוף יכול גם להיות השפעה חיובית על הביצועים של הצוות שלך. המשרד הטוב ביותר מעצב סביבה חיובית ללקוחות ולעובדים. מקום עבודה נהדר יהפוך אותך ליותר מועיל.

העיצובים המשרדיים הטובים ביותר גם יעניקו לך הרבה אור טבעי. אור טבעי יגרום למרחב שלך להרגיש גדול יותר, ואור השמש ישפר את בריאותך הנפשית. אור טבעי גם ישפר את המורל והפריון של העובדים שלך. העיצובים המשרדיים הטובים ביותר יאפשרו הרבה תאורה טבעית וישמרו על נוח לעובדים. המשרדים הטובים ביותר יאפשרו הרבה אוויר. אם אתה מתכנן לבנות משרד חדש, אל תשכח לשקול את כל ההטבות הרשומות להלן.