תהליך בניית המכולה מתחיל בתכנית מוצקה. התוכניות צריכות לכלול מדידות מדויקות ולהתייעץ עם מהנדסים רלוונטיים. אתה גם צריך להתכונן נפשית לפרויקט. יש להפוך את התוכניות שלך לשרטוטים מקצועיים, שיעזרו לבונים מקצועיים. Google Sketchup היא אפשרות נוספת לחסוך כסף בשלב העיצוב. עם זאת, אתה חייב לשכור בונה מקצועי למשימה זו. כל התהליך מורכב.

הצעד הראשון בתהליך הוא להכין את האתר לבנייה. הקרן חייבת להיות מוכנה ושירותים מסופקים. לאחר מכן ניתן להניח את היסודות על גבי המכולות. המכולות יכולות להיות נערמות בגובה 2 מטר והן כבדות מאוד. כדי לבנות בית ממספר מכולות גדולות, עליך להדק את המכולות יחד בנקודות ההדק הפינתיות. הבא בתור, הכן את היסודות. לאחר לוח הבטון שנקבע, אתה יכול לשים לוחות פלדה לתוך היסודות. לוחות פלדה אלה יכולים להיות מרותכים למכולות כדי לאבטח אותם במקום.

ברגע שבחרת את האתר, עליך להכין אותו. זה כולל הכנת היסודות למכולה, מה שיכול להיות מסובך. בנוסף ליסודות, תצטרכו גם להתקין אספקת חשמל, צנרת ובידוד. תצטרך לעשות הרבה תכנון והשגת היתרים לפני שתוכל להתחיל לבנות. ייתכן שתצטרך גם לקבל היתרים ובדיקות. למידע נוסף, אתה יכול ליצור קשר עם קציני התכנון המקומיים.

ברגע שבחרת את האתר שלך, עליך להכין את היסודות. זה כולל חפירת קרקעות, מתן שירותים, והבטחת היסודות שלך. הבסיס הוא החלק המכריע ביותר של בניין. סוג הקרן יהיה תלוי באקלים, בעיצוב הכולל ובעיצוב השוק המקומי. ברגע שהיסוד יוקם, לוחות פלדה יותקנו ביסודות הבטון. אלה יתקנו את המכולות במקומם. אם תבחר להשתמש בקרן, תצטרך לרכוש לוחית פלדה.

תצטרך להכין את השטח למכולה הביתה. זה יכלול עבודות אדמה, הנחת בטון, ואספקת שירותים. כמו כן, תצטרך להכין את היסודות למכולה. יסוד הוא קריטי כי בניין לא יכול להיבנות בלעדיו. החלל חיוני למכולות. ברגע שתכין את האתר, תצטרך להחליט על עיצוב המבנה. אם בחרתם לעשות את זה, תצטרכו לרכוש פטנט.

טיפים שאתם צריכים לדעת לגבי מכולות:

אתה יכול לבחור לשכור קבלן או לבנות בית משלך. עם זאת, תצטרך להכין את האתר לבנייה. אתה צריך להכין את האזור עבור שירותים ומיקום מתאים לבנייה. זכור כי בניין הוא רק טוב כמו היסודות שלו. חשוב על האדמה, האקלים ועיצוב השוק המקומי בעת תכנון היסודות. אז הכן את האתר עם החומרים שתצטרך.

הכנת האתר לבנייה היא השלב האחרון בבניית מכולה. כדי להרים את המכולות לעמדותיהם הסופיות, תצטרך מנוף וציוד גדול אחר. לאחר שהכנת את האתר, הכן את היסודות למבנה החדש שלך. הבא, לצרף את המכולה לקרן. הבסיס צריך להיות חזק מספיק ובטוח מספיק כדי שיוכל לתמוך במבנה כולו.

בסיס נחוץ כדי לבנות מכולה. למרות שמכולות הם עמידים וחזקים, הם חייבים להיות מבודדים. היסוד הנכון יווסת את הטמפרטורה של הבית. ללא הבידוד המתאים, זה ירגיש כמו מקרר בחורף וסאונה בקיץ. זה יגרום לעלויות החימום והקירור להמריא. אתה יכול להוסיף בידוד עבור 0.50 $ ל 1 $ למ "ר.

מכולות הן מאוד חזקות וניתן להרים בקלות למקום. הם צריכים להיות מאובטחים היטב ביסודות. אתה יכול להתקין חלונות ודלתות בבורות. כדי למנוע מכל פתח להתמוטט, אתה חייב למסגר אותם בפלדה. המיכלים יצטרכו להיות מזוגגים לאחר הבנייה הושלמה. זה ייתן הבית שלך מבט גמור. כדי להפוך את הבית למושך יותר, ניתן להתקין קירות זכוכית. יש לך יתרונות רבים בבניית מכולה הביתה.

לפרטים נוספים, לחצו כאן: https://sade-m.co.il/