קמין עשוי עץ איטלקי הוא תוספת נפלאה לכל מרחב מחיה. הם נראים נהדר בכל עיצוב, לא משנה אם הם עשויים משיש, אבן גיר, או חומרים קשים אחרים. אפשר אפילו להשתמש בסלון שלך. ישנם סגנונות רבים לבחירה, החל מראשית המאה ה-18 ועד המאה ה-21. אתה תמצא אחד שמתאים להעדפות הסגנון שלך. קמין ביואתנול הוא אופציה אם אתה מחפש משהו קצת יותר מודרני. הוא מופעל על ידי ביואתנול.

סגנון נוסף שיש לשקול הוא קמין איטלקי עם קמין על. לקמין מסוג זה יש עיצוב כתר יפהפה המתאר את הטבע במלוא תפארתו. לאח הזה יש גם נישות עשויות מאותה אבן גיר כמו לאח שלו. הנישות יכולות לשמש לפרחים, ולפריז של אדן האח יש את אותו העיצוב של הכתר. ניתן למצוא גם כבאים יפים מעל מנטל בסגנונות שונים.

אח איטלקי הוא אופציה מודרנית ועכשווית לאלה שמחפשים אח. סגנון זה כולל עיצוב חור מציץ המאפשר לך להציץ לתוך האש. העיצובים האלה מאוד חלקלקים ומודרניים, אז הם יתאימו לכל בית. קמין יפה ישלים את העיצוב שלך בצורה מושלמת. שווה להסתכל על העיצובים המדהימים האלה. מצא מידע מועיל שיעזור לך לבחור את העיצוב המתאים לך בבית. ‏

קמין איטלקי דווינסי כולל אח שמייצג את הטבע בתפארתו. לקמין אבן הגיר יש עיצוב כתר יפהפה. מעל הקמין יש נישות שעשויות מאותו אבן גיר כמו הקמין. הנישות הן גם מקום נהדר לשים פרחים. לעיצוב הכתר יש אותו עיצוב כמו לפריז. ניתן להשתמש בדגם הזה כדי לעשות חור בקמין שלך.

לאח האיטלקי דווינסי יש קמין יפהפה שעשוי מאבן גיר טבעית. הוא מכוסה בעיצוב כתר מקושט וכולל גומחות שנראות כמו קיר לבנים. האח מעל כולל גם עיצוב ציוץ-חור יפה. הטוליפ הוא אח מודרני אלגנטי שיוסיף סגנון ומעמד לבית שלך. מאמר זה יעזור לך לבחור את המודל המתאים לך. ‏

הקמין האיטלקי של דווינצ'י מכיל אדן-אח המשקף את הטבע. לקמין דווינסי יש עיצוב כתר יפהפה ועיצוב דמוי אבן. על הקמין יש נישות שמחזיקות פרחים. לקמין העליון יש חור שמאפשר לך לראות את הלהבות. בית מודרני יאהב את תיבת האש של דווינסי. יש הרבה עיצובים אחרים לבחור מהם כאשר מקשטים את האח האיטלקי שלך.

האח טוליפ הוא עוד אח איטלקי יפה שיכול לשמש לבית שלך. Tulip עוצב על ידי Matteo Ragni. דופונט קוריאן על אדן הקמין עשוי גם מאבן גיר. המוקד העיקרי של האח הוא המבטא הדקורטיבי שלו. זהו אחד מהאח האטרקטיבי ביותר בבית שלך. הדווינסי הוא אח בסגנון מודרני שיתאים לצרכים שלך.

העיצוב הייחודי של האח דווינסי משקף את הטבע. האח עשוי מאבן גיר טבעית ועיצוב הכתר נעשה בעיצוב כתר יפהפה. המעטפת מעל היא עיצוב דמוי לבנים ויש לה נישות שיכולות להחזיק פרחים של הבחירה שלך. העיצוב של הפריז דומה לעיצוב הכתר. זה תומך מעל הקמין. העיצובים המודרניים והאופנתיים האלה יגרמו לביתך להיראות אלגנטי.

האח צבעוני הוא סגנון מודרני מושלם לבתים מודרניים. קמין איטלקי זה עוצב על ידי מטאו רגני, מעצב איטלקי מטוסקנה. לעיצוב הטוליפ יש קווים חזקים, נועזים ועקומים עדינים, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור בית עכשווי. הוא גם כולל חור ציוץ, מה שהופך אותו אפילו יותר ייחודי. עיצוב מודרני זה אינו רק אופנתי, אלא גם פונקציונלי.