משרד אדריכלות עושה יותר מאשר רק לתכנן ולצייר בניינים. הם גם מעריכים פרויקטים לפיתוח העיר ומתאמים עם פקידים מקומיים כדי להבטיח שפרויקטי הבנייה יפעלו על פי כל התקנות. הדרישות הייחודיות של כל פרויקט נענות למומחיות של אדריכל. הם גם מתאמים עם מהנדסי תנועה ומודדים. עבודתם מבטיחה כי התוצאות הסופיות הן יפות ותפקוד בתוך אופי העיר. מיומנויות התכנון והבנייה של החברה חיוניות להשגת מטרות הלקוחות והקהילות שלהם.

מה עושה משרד אדריכלות?

מה זה משרד אדריכלות? אדריכל הוא אדם שמעצב בניינים. הם יוצרים שרטוטים שמשמשים קבלנים לבניית המבנים. אדריכלים רבים עובדים על תוכניותיהם בחברה גדולה יותר ובבית. הם משתמשים בתוכנה כדי לשנות ולשפר תוכניות אלה. הם גם יכולים לבלות שעות בציור שולחן. אדריכלים בחברות קטנות בדרך כלל יש יותר שליטה על הפרויקט ויכול להתמודד עם משימות מרובות בבת אחת.

תן דעתך לערכים של כל משרד אדריכלות לפני שאתה מקבל החלטה. לכל חברה צריכים להיות ערכי ליבה ברורים שניתן למצוא באתר שלהם. גם מייסדי חברה יכולים לציין את ערכיהם. חפש חברה שחולקת את הערכים שלך ויש לה משימה חזקה. אם אתה אוהב את הערכים האלה, זה סימן טוב שהם מתאימים לפרויקט שלך.

משרד אדריכלות זקוק לכסף כדי לשרוד. מלבד הכסף הנדרש לבניית אדריכל אתר אינטרנט, יש לשכור גם צלמים וקבלנים כדי להשלים את עבודתם. הסכום הדרוש לכל אחד תלוי בסוג ובגודל של החברה. משרד אדריכלות מצליח עשוי להזדקק למרחב משרדי, או לעבודה מהבית. אם החלטת לפתוח חברה, תחשיב את התקציב שלך ואת היכולת שלך לשכור עובדים. סטארט-אפ קטן ידרוש פחות מאלף דולר בהון.

איך למצוא אדריכל מומלץ?

אם אתה מתכנן פרויקט שיפוץ, אתה צריך לערב אדריכל בשלב מוקדם של התהליך. ייקח קצת זמן למצוא את האדריכל הנכון, אבל זו אחת ההחלטות החשובות ביותר שתקבלו. שיחה עם חברים, הסתכלות על פרויקטים שלמים, האזנה לעדויות הלקוח ובדיקת תוכניות פרס עיצוב הן כל הדרכים לבנות רשימה. איך אתה מוצא משרד אדריכלים מכובד? הנה כמה טיפים שיעזרו לך לצמצם את החיפוש שלך.

לראיין את החברות שמעניינות אותך. בקש להיפגש עם האחראי על הפרויקט שלך. בנוסף, תבקש לראות את התיק שלהם. גלו על פילוסופיית העיצוב של החברה, עמלות וגישה. אתה יכול גם לראות את הפרויקטים הקודמים שלהם כדי לראות איך פרוייקטים דומים טופלו. כמו כן, מבקש לדבר עם לקוחות העבר שלהם, שעשוי להיות מוכן לספק המלצות. ברגע שתצמצם את הרשימה, בחר את השתיים או שלוש הטובות ביותר.

בקרו במשרדים שלהם. בעת ביקור במשרדי אדריכלים מומלצים, בקש לפגוש את המנהלים או חברי הצוות. זה מאפשר לך לפגוש את המנהלים וחברי צוות באופן אישי. אם אתה לא מרגיש בנוח עם סגנון העבודה של אדריכל, אל תשכור אותם. במקום זאת, חפש ארכיטקט שהרגישות האסתטית שלו תואמת לשלך. אתה תהיה מאושר עם הבחירה שלך. זה לא קשה למצוא משרד אדריכלים. אתה רק צריך לדעת איך למצוא חברה שתענה על הצרכים שלך ותספק לך את העיצוב הטוב ביותר.

מה שאתה צריך לדעת על חברות אדריכלות

יש כמה דברים שאתה צריך לדעת לפני שאתה פותח חברת אדריכלות משלך. אדריכלים צריכים כסף כדי להרוויח, אז תצטרך כמות מספקת של כסף כדי לממן את האתר שלך, קבלנים בתשלום, לשכור צלמים, ועוד. סוג משרד הארכיטקטורה שתבחר והמשאבים הזמינים יקבעו את הסכום המדויק של הכסף הדרוש. תצטרך גם שטח משרדים וצוות, אז תצטרך לקבוע את המחיר כדי לשכור אותם.

הקמת משרד אדריכלות דורשת יותר מסתם סכום כסף גדול. כדי לקבל לקוחות, אתה צריך להיות מסוגל לחשוב אסטרטגית וליצור אסטרטגיה שיווקית חזקה. בניית מודעות למותג, פיתוח תיק השקעות חזק, ובניית זרימה עקבית של פרויקטים חדשים הם כולם היבטים חשובים בהצלחת החברה.

לפני שכירת אדריכל, שאל על התהליך והניסיון שלהם. שאל על הכישורים שלהם ולאמת אזכורים. בקש דוגמאות של פרויקטים קודמים כדי לראות אם הם עשו אותם בעבר. זה יאפשר לך לראות איך הם מטפלים בפרויקטים כאלה. משרד האדריכלות הנכון יוכל לענות על הצרכים שלך ולעבוד במסגרת התקציב הכספי שלך. אתה צריך גם לשאול הרבה שאלות על התהליך ועל השירותים השונים שהם מספקים. כך תוכל להימנע מבעיות כלשהן בהמשך הדרך.