סתימות בצנרת ביוב הם בעיה גדולה לבעלי בתים רבים. דליפות מים מהכיורים והשירותים שלך יכולות לפגוע בבית שלך, והריח מביוב יכול להיות בלתי נסבל. אבל אם אתה מרגיש הרפתקן, אתה יכול ללמוד איך לפתוח סתימות בצנרת ביוב ללא נחש. רק תזכור לזכור כמה עצות בטיחות כשאתה עושה את זה. להלן מספר דרכים שבהן ניתן לפתוח צינור ביוב בלי נחש.

ראשית, אתה צריך לאתר את מקור הבעיה. אתה יכול למצוא את מקור החסימה על ידי התבוננות כמה מהר צינור הניקוז שלך זורם כאשר המים זורמים. אם הסתימה מתרחשת במדידה הנקראת ניקוי החוצה, אתה יכול להשתמש קולב תיל כדי לפתוח את הסתימה ולשלוף את הסתימה. ודא שלא לדחוף את העיסה עוד יותר במורד הצינור. כדי לנקות את צינור הביוב, אתה צריך לרוץ מים חמים לאזור.

השלב הבא הוא לנקות את הסתימה בקו הביוב הראשי. לשם כך, תוכל להשתמש בבוכנה או בניקוז נחש. אתה יכול גם להשתמש במים כדי לנקות את הסתימה בקו הראשי. סילון חזק של מים ישחרר כל פסולת ויפתח את הסתימה. אתה יכול להשתמש במים חמים כדי לנקות את הניקוז הסתום, אבל אל תשפוך את המים ישירות לצינור.

הצעד הראשון בפתיחת סתימות בצנרת ביוב הוא להסיר את החסימה. אז אתה צריך להוריד את המים בשירותים הסתומים. אתה צריך להיזהר לא לדחוף את העיסה עוד יותר לאורך הקו. אם אתה צריך לשכור איש מקצוע כדי לפתוח קו ביוב ראשי סתום, אתה יכול לשכור שרברב. ברגע שתעשה את זה, תוכל לעבור לשלב הבא.

השלב הבא הוא להסיר כל שורש עץ שעלול לחסום את צינור הביוב. יש עצים הגדלים בצינור הביוב וסותמים אותו בשורשיהם הזעירים. הדרך הטובה ביותר להסיר בעיה זו היא לכרות את שורשי העץ ולהסיר את העץ. עדיף לקרוא למקצוען אם אתה לא יכול להגיע לשורשי העץ עם פומפה. אם זה נכשל, אתה יכול לנסות להשתמש בנחש ניקוז או ארון. אתה יכול בקלות לרכוש אחד בחנות לחומרי בניין. ניתן להשתמש בכלים אלה כדי לנקות צינור צר מדי בשביל פומפה.

ואקום רטוב ויבש יכול גם לעזור לפתוח קו ביוב סתום. הגדר את הוואקום הרטוב והיבש למצב נוזלים ותן לשקית לשרטט את תוכן הקו. אתה יכול גם להשתמש קולב כדי לפתוח ניקוז. לבסוף, תוכל להשתמש במים חמים כדי לנקות את צינור הביוב הסתום. אם אתה לא יכול למצוא ניקוז ללא שורש, אתה צריך לשכור שרברב.

אם הסתימה היא בקו הביוב הראשי, אתה יכול לנסות באמצעות קולב תיל כדי לפתוח את כיסוי הניקוז. אומנם קשה להגיע לקו ביוב סתום, אך ניתן להשתמש במים חמים כדי לנקות אותו ביסודיות. אם אתה לא יכול לעשות את זה בעצמך, קורא שרברב. השרברב שלך ימליץ על שורה חדשה. עם זאת, אם אין לך כסף לאחד חדש, אתה עדיין יכול לנסות כמה שיטות קונבנציונליות כדי לפתור את הבעיה.

עדיף לשכור מקצוען עבור פתיחת סתימות בצנרת ביוב:

אם אין לך זמן לשכור שרברב, אתה יכול לנסות לפתור את הסתימה בעצמך. הדרך הטובה ביותר לפתור ביוב סתום היא למצוא את החסימה בעצמך ולאחר מכן לשכור איש מקצוע לטפל בשאר העבודה. אתה תחסוך הרבה כסף בתהליך. רק תוודא שיש לך כלי אמין. הכלים הנכונים יעזרו לך לפתור את הבעיה החוזרת.

בנוסף להעסקת שרברב, כמה בעלי בתים מנסים לפתוח קווי ביוב ראשיים סתומים בעצמם. אבל זה לא מומלץ. הכלים הנכונים יכולים למנוע חסימה ולעזור לך לחסוך אלפי דולרים. זה רעיון טוב לשכור מקצוען אינסטלציה. בדרך זו, הם יעשו את כל העבודה הקשה בשבילך. אם אתה לא בטוח איך להתחיל, אתה יכול לקרוא AHS לעזרה.