ישנן סיבות רבות להתקשר לביובית לשאיבת חול. אלה כוללים בולען בחצר או ביסוד הבית, כלונסאות מתחת לבית ומניעת הצטברות מים. שירות זה מציע גם הערכת מילוי בולען בחינם ובדיקת מצלמות וידאו. למידע נוסף, המשך לקרוא!…ואל תשכחו לבקש בדיקת מצלמת וידאו! אם אתה חושב שהנכס שלך זקוק למילוי בולען, צור קשר עם שירות שאיבת חול!

האם יש משאבה שיכולה לשאוב חול?

התשובה לשאלה " האם יש משאבת מים שיכולה לשאוב חול?" הוא כן מהדהד. מערכת השאיבה מורכבת משלושה חלקים עיקריים: צינור חול פריקה, צפים וצינור גומי. כל החלקים הללו מיועדים למטרות שונות, כולל מים, חול ואבקות. משאבות אלה יש כמה יתרונות מרכזיים, כולל גמישות מעולה וחיים ארוכים.

בעיית החול במים נגרמת מכמה סיבות. חול במים יכול לסתום צינורות מים ולגרום להפתעה לא נעימה כאשר המשתמש טועם את המים. החדשות הטובות הן שיש מספר דרכים להסיר חול מהמים, וזה לא עולה הרבה. להלן כמה מהגורמים השכיחים ביותר לחול במים. המשך לקרוא כדי ללמוד על פתרונות אפשריים.

משאבת אדי: משאבת אדי נועדה לשאוב חול ולהצטבר מבור למפעל לעיבוד. זה מקטין את עלויות מפעל העיבוד במיליוני דולרים מדי שנה. יתר על כן, הוא יכול להתמודד עם מגוון רחב של תוכן מוצקים. משאבה אחת יכולה להתמודד עם עד שבעים אחוז מוצקים. משאבה זו יכולה גם להתמודד עם סלעים גדולים כמו תשעה סנטימטרים בקוטר.

איזה סוג של משאבה יהיה לשאוב חול?

לפני שמחליטים על סוג המשאבה הנכון להסרת חול, חשוב להבין מהו החומר. חול יכול להיות קשה להסיר ממקורות מים. זה מצטבר לעתים קרובות על ערוצי הנהר או בריכות שקיעה. אקדחי מים בלחץ גבוה משמשים לפיזור חומר זה. חשוב לבחור משאבה עם דירוג לחץ של 4-6 קילוגרם. דירוג הכוח של המשאבה צריך להיות פחות מזה של משאבת הבוצה.

ישנם סוגים רבים של משאבות חול זמין בשוק. משאבות חול טבולות אידיאליות לרוב פרויקטי החפירה,ההתפלה והעפרות. עם זאת, ייתכן שיהיה עליך לבדוק עם היצרן אם יש מסננת אופציונלית או מעמד פתוח. אם היישום שלך דורש עמידות רבה יותר, בחר דגם בעל קיבולת גבוהה יותר. חשוב גם למצוא מודל עם חותמות באיכות גבוהה.

למה כדאי להזמין משאית שאיבת חול?

שירותי שאיבת חול נדרשים מסיבות שונות. שירותי שאיבת חול חיוניים לתיקון היסוד של הבית. סוג האדמה באזור אשם לעתים קרובות בהעברת יסודות. שאיבת חול היא מקומית ויודעת את האזור היטב. להלן כמה מהסיבות הנפוצות ביותר שכדאי לקרוא למשאית שאיבת חול:

חולות עדינים נוטים לארוז ולהיות קשה לשאוב. חולות קורסר עובדים בצורה הטובה ביותר עם כמות המים הנכונה. חולות רטובים יותר קל לשאוב.